Zarządzenie Nr 0151 – 374 /2010

Zarządzenie Nr 0151 – 374 /2010

=============================================

Wójta Gminy Brzeźnica

z dnia  01 czerwca  2010 roku

w sprawie :

powołania na terenie Gminy Brzeźnica obwodowych komisji wyborczych celem przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 roku.

 

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 27 września 1990 roku  o wyborze

Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (tekst jednolity Dz.U. z 2000 roku Nr 47 poz. 544 ze zmianami)

WÓJT GMINY BRZEŹNICA

ZARZĄDZA, CO NASTĘPUJE:

§ 1

Powołać na terenie Gminy Brzeźnica obwodowe komisje wyborcze celem przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 roku.

§ 2

Ustalić następujące składy osobowe obwodowych komisji wyborczych, o których mowa w  § 1 niniejszego zarządzenia :

1. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 w BRZEŹNICY

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej

BAŁAZY Marta

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego

CHOLEWA-CIEMIERA Maria

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

KAMISIŃSKA Katarzyna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego

KURDAS Elżbieta

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego

KUTERMAK Aneta

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP
Marka Jurka

PACUŁT Izabela

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka

SAŁACIAK Kinga

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke

SPISAK Agnieszka

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera

LANG Anna

wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica


2. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 w MARCYPORĘBIE

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej

CZUBAJ Sylwia

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

MŁYNEK Grzegorz

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego

MŁYNEK Maksymilian

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke

SPISAK Monika

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera

WOJTAS Urszula

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego

ZAJĄC Maria

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP
Marka Jurka

ZYBEK Iwona

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego

ŻMUDA Franciszek

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka

KORUS  Krystyna

wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica

3. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA   NR 3  w TŁUCZANI

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej

HYRLICKA Joanna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera

JAKÓBIK Maciej

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

MAJ Dominika

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP
Marka Jurka

MŁYNEK Janina

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke

PAWLIK Justyna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego

WARMUZ Tadeusz

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego

WARZECHA Katarzyna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego

ŻMUDA Karolina

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka

KUTERMAK Agnieszka

wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica

 

 


4. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA   NR 4  w PASZKÓWCE

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej

BOBULA Stanisław

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego

CZUBAK Małgorzata

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera

EWIAK Waldemar

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego

HAJTO Jadwiga

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka

JUCHA Janina

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

MŁYNEK Justyna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke

ROŻNAWSKA Joanna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP
Marka Jurka

SIEPRAWSKI Stanisław

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego

DUTKA Barbara

wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica

5. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA   NR 5  w ŁĄCZANACH

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej

KLIMECZKO Zofia

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego

KRĘŻOŁEK Katarzyna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke

KULAS Ewelina

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

KUTERMAK Paulina

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP
Marka Jurka

KUZIA Edyta

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego

ORGAL Franciszek

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka

WÓJCIK Tomasz

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego

ZYBEK Rafał

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera

CHMIELOWSKA Beata

wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica

 


 

6. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA  NR 6  w SOSNOWICACH

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej

BROŻEK Renata

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego

CHLEBICKI Paweł

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego

KURDAS Tomasz

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego

ŁĘCKI Adam

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka

MOREK Katarzyna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP
Marka Jurka

OSIŃSKA Paulina

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke

PAWŁOWSKA Maria

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

SPISAK Wojciech

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera

NICIEWICZ Małgorzata

wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica

7. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA  NR 7 w CRZĄSTOWICACH

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej

CZYŻOWSKA Maria

wskazana przez Wójta Gminy Brzeźnica

GRZEBINOGA Maria

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Leppera

JEŻAK Anna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego

KRĘŻOŁEK Krzysztof

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego

MĄDRY Dorota

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka

RADWAN Bożena

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

SZCZERKOWSKA Anna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP
Marka Jurka

WOJNOWSKA Joanna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego

ZYBEK Justyna

Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwina - Mikke


§ 3

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170