Gminny Konkurs Plastyczny i Literacki - „Mówimy NIE pijanym kierowcom”

Schowek02 W ramach V Dnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica przeprowadzony został Konkurs Plastyczny i Literacki pt. „Mówimy NIE pijanym kierowcom”.  Konkurs zorganizowany został przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy.

 

 

 

 

 

 

Schowek01 DSC 1022

 

 

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Brzeźnica.

 

Komisja konkursowa w składzie : 

1.  Maria Leśniak 

2. Agnieszka Błach

3. Agnieszka Błach

4. Wiesław Gramatyka 

5. Edyta Babska

oceniając prace zadecydowała z powodu wyrównanych jakościowo prac nie przyznać  miejsc w tegorocznym konkursie plastycznym i literackim, najlepsze prace otrzymały równorzędne wyróżnienia. Zwycięzcom konkursu literackiego gratulujemy pomysłowości  a konkursu plastycznego estetycznego wykonania prac.

 

Konkurs Plastyczny

Wyróżnienia - Emilia Antos (SP Sosnowice)

                         Patryk Adamus (ZSP Brzeźnica) 

                         Anna Prochownik (ZS Łączany)

 

Konkurs Literacki

Wyróżnienia  Julia Starowicz (ZS Łączany)           

                        Katarzyna Jochymek (ZS Łączany)

                        Andżelika Kozioł (ZS Łączany)

                       

Upominki za udział otrzymają:

Zespół Szkół Łączany

Prace Literackie

Agnieszka Brania

Amelia Wawro

Patrycja Sikora

Olaf Stanek

Mateusz Placek

Prace plastyczne:

Zuzanna Kozioł

Jan Scąber

Mateusz Wawro

Julia Włoch

Oliwier Wawro

Bartosz Aleksandrowicz

Marcjanna Mostowik

Nikodem Monica

Daniel Lelech

Martyna Adamczyk

Dominik Czyżowski

Weronika Kozioł

Magdalena Miśkiewicz

Magdalena Płonka

Samuel Wawro

Maria Kuciara

Julia Błachud

Kaja Wójsik

Eliza Wójsik

 

Szkoła Podstawowa Sosnowice

Prace plastyczne:

Weronika Leńczowska

Szymon Gruca

Magdalena Lupa

Stanisław Starowicz

Zuzanna Dyrga

Weronika Dyrga

Kacper Suter

Natalia Morys

Klaudia Kowalik

Mikołaj Moskała

Martyna Kucharczyk

Weronika Dywan

Damian Kasperek

Julia Dyrga

Dominika Kucharczyk

Karolina Zaleńska

Zuzanna Pławecka

Tomasz Gruca

 

Szkoła Podstawowa Marcyporęba

Prace plastyczne

Anita Morek

Dawid Ordal i Szymon Gondek

Amelia Śmietana

Wiktoria Kozik

Patrycja Jucha

Julia Medoń

 

Szkoła Podstawowa Chrząstowice

Prace plastyczne

Lena Szczerbak

Iga Szczerbak

Igor Podgórny

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny Brzeźnica

Prace literackie

Wiktoria Pudłowska (gim.)

 

Prace plastyczne

Oskar Tomski

Weronika Głowacz

Sandra Tyrała

Jakub Zontek

Julia Byrska

Julita Banach

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170