mPotęga

mFundacjaW ramach zajęć pozalekcyjnych, które były częścią projektu ,,mPotęga” realizowanego ze środków Fundacji mBanku „Matematyka w różnych zawodach”, uczniowie klas piątych i siódmych poszerzali swoją wiedzę z matematyki o jej praktyczne zastosowanie.

 

 

 

 

 

 

Zobaczyli, w jak wielu miejscach i na różne sposoby wykorzystuje się matematykę. Mieli również okazję wziąć udział w wycieczce turystyczno - krajoznawczej będącej nagrodą za udział konkursie „Świat okiem matematyka".

Na zajęciach pozalekcyjnych w szkole uczniowie rozwiązywali zadania tematycznie związane z zagadnieniami, które poznali w czasie matematycznych wędrówek w terenie. Tworzyli gry dydaktyczne, prezentacje multimedialne, poradniki kulinarne, a także plakaty promujące naszą gminę.

W czasie realizacji projektu spotkaliśmy się z ogromną życzliwością i otwartością na współpracę we wszystkich miejscach, do których się udaliśmy - mówią uczniowie

 

Składamy serdeczne podziękowania dla:

- PRACOWNIKÓW SKLEPU AVITA W BRZEŹNICY za umożliwienie przeprowadzenia zajęć dla uczniów klasy VIIa,

- ZARZĄDU BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W BRZEŹNICY za organizowanie zajęć z bankowości dla uczniów klasy VIIb,

- PANI SEKRETARZ I PANA WÓJTA GMINY BRZEŹNICA za niestrudzone udzielanie odpowiedzi na pytania uczniów klasy Va, którzy chcieli wiedzieć wszystko o naszej gminie (pytali nawet o najczęściej występujący u mieszkańców gminy kolor oczu),

- SZEFOWEJ KUCHNI I INTENDENTKI ZSP W BRZEŹNICY za pokazanie uczniom klasy V b, jaką rolę odgrywa matematyka w kuchni,

- PANA WÓJTA GMINY BRZEŹNICA za dofinansowanie zakupu projektora.

UCZNIOWIE KLAS PIĄTYCH I SIÓDMYCH

ZESPOŁU SZKOLNO - PRZEDSZKOLNEGO W BRZEŹNICY

ORAZ KOORDYNATOR PROJEKTU ANNA KNAPIK

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170