Kolejne drogi wyremontowane

BECZYN 1 Kierowcy mogą już wygodnie poruszać się po kolejnych wyremontowanych odcinkach dróg gminnych. Nowe nawierzchnie asfaltowe wykonano w Paszkówce przysiółek Posmyków – 450m oraz Bęczynie na przysiółek Góra – 545m.

 

 

 

 

 

 

PASZKOWKA

W najbliższym czasie nowa nakładka asfaltowa położona zostanie na drodze w Brzeźnicy na Podlesiu – 520m i Chrząstowicach koło cmentarza – 635m. Razem to ponad 2 km wyremontowanych dróg.

To kolejne inwestycje drogowe zrealizowane w tym roku. Zdajemy sobie sprawę, że skala potrzeb remontowych zgłaszanych przez mieszkańców jest znacznie większa. Staramy się je sukcesywnie realizować w miarę możliwości finansowych gminy” – mówi Bogusław Antos, Wójt Gminy Brzeźnica.

BECZYN

Zakres prac obejmował ścinanie poboczy, położenie nakładki asfaltowej oraz uzupełnienie poboczy. Koszt robót wyniósł prawie 500 tys. zł. Zadanie zrealizowano dzięki środkom finansowym pozyskanym przez gminę z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170