Konsultacje dla mieszkańców Sołectw Gminy Brzeźnica

articlesUrząd Gminy Brzeźnica przedstawia do konsultacji projekt zmiany statutów poszczególnych sołectw w szczególności w części dotyczącej wykreślenia stanowiska zastępcy sołtysa.

 

 

 

Powyższe podyktowane jest dostosowaniem zapisów statutu do zapisów ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (t.j. Dz.U. z 2016 roku, poz. 446)

Konsultacje polegać będą na wyrażeniu opinii mieszkańców sołectw Gminy Brzeźnica przez składanie pisemnych wniosków i uwag, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub przesyłanych drogą elektroniczną na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w okresie od 10 sierpnia 2016 roku do 23 sierpnia 2016 roku.

 

Dokumenty do zapoznania

Uchwała Nr IX/70/2003 Rady Gminy Brzeźnica z dnia 14 listopada 2003 r. w sprawie uchwalenia statutów sołectw Gminy Brzeźnica.

 

Projekt zmiany

Projekt Uchwały Nr XVIII/…./2016 Rady Gminy Brzeźnica z dnia ….. w sprawie zmiany Uchwały Nr IX/70/2003 Rady Gminy Brzeźnica z dnia 14 listopada 2003 roku w sprawie uchwalenia statutów sołectw Gminy Brzeźnica.

 

Osoba do kontaktu: Barbara Klęczar – Sekretarz Gminy, tel. 33 879 20 29, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170