I edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

DK LogoZnamy listę zadań, które przeszły pozytywnie ocenę formalno - merytoryczną i zostały dopuszczone do głosowania w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

 

 

 

Cieszymy się bardzo, iż wśród 152 projektów wybranych przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego znalazły się projekty zgłoszone przez Stowarzyszenie tj.  - "Festiwal Doliny Karpia w powiecie wadowickim" o kodzie - PKWAK041 , "Festiwal Doliny Karpia w powiecie oświęcimskim" o kodzie - PKOSK042 oraz partnerski projekt subregionalny pn.: "Zachodnia Małopolska lubię to" o kodzie - SZACK019

O tym, które z projektów zostaną zrealizowane, zdecydują Państwo sami. Głosowanie rusza 18 czerwca i potrwa do 6 lipca. Dlatego też, zwracamy się do Państwa z prośbą o oddanie głosu na nasze projekty.

Mają Państwo do dyspozycji aż trzy metody, by wyrazić swoje poparcie dla danego projektu. Mogą zrobić to za pośrednictwem formularza internetowego, głosowania korespondencyjnego lub osobiście w agendach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Listę zwycięskich zadań poznamy 31 lipca. Warto dodać, że zadania z I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego będą realizowane najpóźniej do końca 2017 roku.  

Więcej informacji dotyczących I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego otrzymacie Państwo w biurze Stowarzyszenia Dolina Karpia, Zator ul. Rynek 2 oraz ze strony bo.malopolska.pl.

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170