LSR dla obszaru Doliny Karpia wybrana do realizacji

DOLKARPW dniu 18 kwietnia 2016 roku Komisja ds. wyboru strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność dokonała wyboru małopolskich grup, które będą realizowały lokalne strategie rozwoju na lata 2014 - 2020. Do konkursu zgłoszone zostały 32 strategie.

 

 

 

 

Tylko dwie grupy (Stowarzyszenie Dolina Karpia oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dolina Soły") zdecydowały się napisać strategię dwufunduszową, w ramach której starały się o dofinansowanie nie tylko z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ale i z Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020.

W związku z faktem, że środki z PO "Rybactwo i Morze" mogła otrzymać tylko jedna grupa, miło nam poinformować, iż Stowarzyszenie Dolina Karpia uzyskując podczas oceny 193 punkty i zajmując 4 miejsce, będzie jedyną grupą w Województwie Małopolskim realizującą strategię dwufunduszową.

Wyniki naboru

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2014 - 2020 dla obszaru Doliny Karpia, w szczególności Włodarzom Gmin Doliny Karpia, przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym oraz społeczności lokalnej, z którą LSR była konsultowana na każdym etapie jej powstawania.

Zachęcamy do zapoznania się z Strategią Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 dla obszaru Doliny Karpia.

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170