Bal Andrzejkowy P.U.K.S „POBIEDR” Paszkówka

altW sobotę 14 listopada 2015 r. w Wiejskim Domu Kultury w Paszkówce już tradycyjnie odbył się Bal Andrzejkowy dla dzieci trenujących we wszystkich sekcjach Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „POBIEDR” Paszkówka, scholi parafialnej oraz ministrantów.

 

 

 

 

W czasie części oficjalnej specjalne podziękowanie otrzymała Rada Sołecka z Bęczyna za przekazanie całego budżetu sołeckiego na rzecz PUKS POBIEDR. Był to również czas na podziękowanie sponsorom, rodzicom i wszystkim sympatykom klubu za poświęcanie czasu i angażowanie się w prace klubu. Wręczono również legitymacje klubowe Żaczkom, a Trampkarze otrzymali dresy ufundowane przez sponsora - firmę Conhpol ze Stanisławia Dolnego.

W czasie balu dzieci wybierały przebój 2015, przygotowane były również andrzejkowe wróżby oraz tańce. Natomiast w „pomarańczowej zabawie” główną nagrodą było urządzenie do gotowania na parze, ufundowane przez radnego i skarbnika klubu Krzysztofa Wyrobę.

Wieczorem tradycyjnym polonezem rozpoczęła się zabawa dla rodziców prowadzona przez wodzirejów Edytę i Grzegorza Babskich. Tańce i rozmowy przy stołach trwały do późnej nocy.

Szczególne podziękowania za pomoc należą się również: rodzicom za przygotowanie sali, pracę w kuchni i za to, że na stołach nie zabrakło pysznych ciast, radnemu i sołtysowi Wielkich Dróg Mirosławowi Śliwie za pyszne, kolorowe napoje.

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170