Wyniki Wyborów Sejm Senat 2011

articles

Liczba uprawnionych do głosowania : 7799

Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania : 3207

Obliczona frekwencja : 41,12 %

 

 

 

 

SEJM

Lista nr 1 — Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

 

1. SZYDŁO Beata Maria

662

2. SZCZERSKI Krzysztof Maria

66

3. ŁATAS Marek Jerzy

15

4. POLAK Marek Władysław

55

5. GÓRSKA Anna Teresa

41

6. JURZAK Jarosław Ludwik

15

7. HAJOS Sławomir Paweł

13

8. BIENIEK Władysław

19

9. KASPEREK Krzysztof

15

10. NIEŚPIELAK Jeremi Paweł

15

11. KOZIK Krzysztof Janusz

106

12. ŚWIATŁOŃ Krystyna

9

13. ŚWIERKOSZ Grażyna

18

14. MAJKA Jolanta Maria

17

15. WĄGIEL Krystyna Maria

7

16. KACZYŃSKI Filip Roman

107

 

Razem : 1180

 

 

Lista nr 2 — KW Polska Jest Najważniejsza

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

 

1. GOŁDYNIA Grzegorz Władysław

20

2. LISTWAN Marek Marian

3

3. CHRUSZCZ Maksymilian

8

4. DŁUGOPOLSKA Joanna Anna

13

5. PIWOWARSKI Damian

2

6. ŻAK Marcin Arkadiusz

1

7. GIERAT Iwona

4

8. MIROCHA Anna Elżbieta

4

9. KOWALCZYK Robert Jerzy

2

10. KORCZYK Andrzej Henryk

0

11. WÓJCIK Paulina Katarzyna

3

12. ŻAK Lucyna Natalia

2

13. KUCZEK Krzysztof Dariusz

2

 

Razem : 64

 

 

Lista nr 3 — Komitet Wyborczy SLD

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

 

1. SZWED Dariusz Jacek

41

2. RYDZOŃ Stanisław

28

3. DRABEK - POLEK Wiesława

11

4. SKUZA Grzegorz

2

5. RAUCH Jan Zbigniew

24

6. MATUSZEWSKA Franciszka

2

7. GRZELKA - KOPEĆ Joanna

5

8. TALAGA Irena

9

9. GRODECKI Andrzej Józef

4

10. SZAFRAŃSKA Janina Bożena

7

11. KULIŃSKI Wojciech Marcin

0

12. SZCZOTKOWSKI Dariusz

1

13. ADAMUS Karolina

12

14. LEWANDOWSKI Andrzej Jan

7

15. JANZER Izabela Magdalena

0

16. KOBIELUSZ Paweł Bernard

4

 

Razem : 157

 

 

Lista nr 4 — Komitet Wyborczy Ruch Palikota

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

 

1. TAWREL Andrzej Mirosław

75

2. PIĄTKOWSKA Zdzisława Alicja

33

3. SZCZYGIEŁ Elżbieta Teresa

21

4. MASTEK Sławomir Wojciech

Skreślony

5. KAZNOWSKI Adrian

11

6. ŚWIĘSZEK Grzegorz Stanisław

6

7. MALCHER Przemysław Antoni

6

8. POTOCKI Jerzy Marian

11

9. KLERMON - WILLIAMS Jakub Włodzimierz

6

10. NĘDZA Edyta

24

11. GŁOWACZ Danuta

5

12. SUCHECKI Radosław Zygmunt

1

13. DOMINIK Paulina Monika

8

14. BYLICA Jacek Robert

16

 

Razem : 235

 

 

Lista nr 5 — Komitet Wyborczy PSL

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

 

1. HARĘŻLAK Andrzej Jerzy

38

2. SZYDŁOWSKI Franciszek

203

3. SASUŁA Andrzej Wojciech

8

4. WIŚNIEWSKA Beata Barbara

28

5. HYJEK Ewa Maria

10

6. STALMACH Wiesław

1

7. KLIMCZYK Józef

6

8. PUDO Stanisław

2

9. BUDKA Józef

14

10. ADAMCZYK Adam

6

11. SZCZEPANIAK Krystyna

3

12. KLIMOWSKA - BOBULA Edyta Katarzyna

3

13. JOPEK Bożena Halina

3

14. JAROSZ Franciszka

6

15. MISKA Anna Maria

3

16. KAŁA Józef

10

 

Razem : 344

 

 

Lista nr 6 — Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

 

1. DZIADKOWIEC Dorota Małgorzata

6

2. LINCZOWSKI Jacek Jerzy

1

3. KNAPIK Zbigniew

0

4. GARBUZ Ewelina Halina

0

5. KAMIŃSKA Barbara Magdalena

2

6. WAŁĘGA Tomasz

0

7. SROCZYŃSKA Julia Bogna

0

8. KUFTA Barbara Iwona

0

9. RĄCZKA Monika

1

10. STASZCZYK Przemysław Bartosz

1

11. BĄBACZ Grzegorz Piotr

0

12. PŁONKA Robert Tomasz

0

13. JASEK Joanna Barbara

0

14. GAWĘDA Ewa Małgorzata

1

15. NOWORYTA Beata Anna

0

16. KUFTA Adam Tomasz

2

 

Razem : 14

 

 

Lista nr 7 — KW Platforma Obywatelska RP

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

 

1. GRAŚ Paweł Bolesław

508

2. ARKIT Tadeusz Andrzej

180

3. BOBOWSKA Joanna Grażyna

81

4. KOTARBA Stanisław Wojciech

54

5. NIEDZIELA Dorota

50

6. SATERNUS Andrzej Stanisław

5

7. MACIASZEK Robert Tomasz

11

8. KOŁAT Zbigniew Wojciech

7

9. LISTWAN Ryszard Andrzej

3

10. PĘDRAK Maria Irena

4

11. SZCZUREK Renata Krystyna

19

12. TOMIAK Krzysztof Marek

5

13. BROŻEK Maria

27

14. RAMENDA Sebastian

4

15. NAGÓRZAŃSKA Henryka Maria

1

16. WACŁAWSKI Jan Stanisław

9

 

Razem : 968

 

 

 

 

 

Lista nr 10 — Komitet Wyborczy Prawica

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

 

1. MURZYN Leszek

15

2. CZACHUR Adam Aleksander

3

3. OLIWA Rozalia

0

4. POPIEŁUSZKO Ryszard Franciszek

3

5. WYDRA Joanna

1

6. KOZDRÓJ Zygmunt

0

7. KUMALA Anna Dominika

0

8. PAJĄK Jan

2

9. SZYDLIK Halina Danuta

0

10. FORTUNA Marta Halina

0

11. DUBIEL Maria Zofia

1

12. BABIK Radosław

2

13. ZWOLIŃSKA Bogumiła Stanisława

1

14. WIERZBICKA Helena Teresa

2

15. STRYCZEK Iwona Gabriela

0

16. KUCHARSKI Piotr Andrzej

1

 

Razem : 31

 

SENAT

 

  1. BISZTYGA Stanisław

1129

zgłoszony przez KW Platforma Obywatelska RP

  1. DROŻDŻ Marek Zdzisław

385

zgłoszony przez Komitet Wyborczy SLD

  1. MĄSIOR Bogusław Mikołaj

188

zgłoszony przez KWW Unia Prezydentów-Obywatele do Senatu

  1. PAJĄK Andrzej Michał

1234

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. ZGRZYWA Krzysztof Adam

148

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawica

Razem : 3084

 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170