Składy Obwodowych Komisji Wyborczych


Wybory do Sejmu i Senatu RP

zarządzone na dzień 09 października 2011 roku

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej

Nr 1 w Brzeźnicy

 

 

 

 

Adres: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy, Brzeźnica 53 34 – 114 Brzeźnica

 

Telefon (33) 879 27 45

 

l.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

Telefon służbowy

 

 

1

 

Elżbieta Kosek

 

Przewodniczący

Pracownik samorządowy

 

33 879 27 45

 

 

2

 

Elżbieta Kurdas

Z-ca przewodniczącego

 

 

 

 

3

 

Katarzyna Curyło

 

członek

 

 

 

4

 

Anna Lisowska-Curzydło

 

Członek

 

5

 

Izabela Pacułt

 

Członek

 

6

 

Kinga Kornaś

 

Członek

 

7

 

Marlena Sałaciak

 

Członek

 

8

 

Marta Bałazy

 

Członek

 

 


 

 

Wybory do Sejmu i Senatu RP

zarządzone na dzień 09 października 2011 roku

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej

Nr 2 w Marcyporębie

 

 

Adres: Szkoła Podstawowa Marcyporęba 11; 34 – 114 Brzeźnica

 

Telefon (33) 8792 018

 

l.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

Telefon służbowy

 

 

 

1

 

Krystyna Korus

Przewodniczący

Pracownik samorządowy

 

(33) 879 20 18

 

 

 

2

 

Maria Zając

 

Z-ca przewodniczącego

 

 

3

 

Marek Adamik

 

Członek

 

 

 

 

4

 

Anna Gacek

 

Członek

 

5

 

Tomasz Kozik

 

Członek

 

6

 

Karolina Śpiewla

 

Członek

 

7

 

Urszula Wojtas

 

Członek

 

8

 

Franciszek Żmuda

 

Członek

 

 


 

 

Wybory do Sejmu i Senatu RP

zarządzone na dzień 09 października 2011 roku

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej

Nr 3 w Tłuczani

 

Adres: Zespół Szkolno-Przedszkolny Tłuczań 157 a; 34 – 114 Brzeźnica

 

Telefon (33) 8790 108

 

 

l.p

 

Imię i nazwisko

Funkcja

Telefon służbowy

 

1

 

Mateusz Żukowski

 

Przewodniczący

Pracownik samorządowy

 

33 8792 029

 

2

 

Karolina Żmuda

 

Z-ca przewodniczącego

 

 

 

 

3

 

Edyta Kuzia

 

Członek

 

 

4

 

Dominika Maj

 

Członek

 

5

 

Janina Młynek

 

Członek

 

6

 

Paulina Osińska

 

Członek

 

7

 

Barbara Wiecheć

 

Członek

 

8

 

Tadeusz Warmuz

 

Członek

 

 


 

 

Wybory do Sejmu i Senatu RP

zarządzone na dzień 09 października 2011 roku

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej

Nr 4 w Paszkówce

 

Adres: Szkoła Podstawowa Paszkówka 143; 34 – 113 Paszkówka

 

Telefon (33) 8793 047

 

l.p.

Imię i nazwisko

 

Funkcja

Telefon służbowy

 

1

 

Jacek Chlebicki

 

Przewodniczący

Pracownik samorządowy

 

33 879 20 29

 

2

 

Wiesław Jaskuła

 

Z-ca przewodniczącego

 

 

3

 

Waldemar Ewiak

 

Członek

 

 

4

 

Jacek Kozik

 

Członek

 

5

 

Maksymilian Młynek

 

Członek

 

6

 

Małgorzata Rakoczy

 

Członek

 

7

 

Joanna Szymańska

 

Członek

 

8

 

Justyna Zybek

 

Członek

 

 


 

Wybory do Sejmu i Senatu RP

zarządzone na dzień 09 października 2011 roku

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej

Nr 5 w Łączanach

 

Adres: Zespół Szkół w Łączanach 60a ; 34 – 115 Ryczów

 

Telefon (33) 8790 067

 

l.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

Telefon służbowy

 

1

 

Grzegorz Młynek

 

Przewodniczący

 

 

 

2

 

Agnieszka Kutermak

 

Z-ca przewodniczącego

 

 

 

3

 

Beata Chmielowska

 

Członek

Pracownik samorządowy

 

33 879 00 67

 

4

 

Renata Gajos

 

Członek

 

 

5

 

Barbara Gomólak

 

Członek

 

 

6

 

Aneta Kowalska

 

Członek

 

 

7

 

Krzysztof Krężołek

 

Członek

 

 

8

 

Agnieszka Piela

 

Członek

 

 

 


 

 

Wybory do Sejmu i Senatu RP

zarządzone na dzień 09 października 2011 roku

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej

Nr 6 w Sosnowicach

 

 

Adres: Szkoła Podstawowa Sosnowice 107; 34 – 113 Paszkówka

 

Telefon : (12) 270 60 71

 

l.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

Telefon służbowy

 

1

 

Małgorzata Niciewicz

 

Przewodniczący

Pracownik samorządowy

 

12 270 60 71

 

2

 

Renata Dyduch

 

Z-ca przewodniczącego

 

 

3

 

Renata Chlebicka

 

Członek

 

 

 

4

 

Małgorzata Gibek

 

Członek

 

5

 

Maria Jaskiernia

 

Członek

 

6

 

Tomasz Kurdas

 

Członek

 

7

 

Natalia Pawlik

 

Członek

 

8

 

Anna Woźniczka

 

Członek

 

 


 

 

Wybory do Sejmu i Senatu RP

zarządzone na dzień 09 października 2011 roku

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej

Nr 7 w Chrząstowicach

 

 

 

 

Adres: Szkoła Podstawowa Chrząstowice; 34 – 114 Brzeźnica

Telefon (33) 8792 057

 

l.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

Telefon służbowy

 

1

 

Agnieszka Błach

 

Przewodniczący

Pracownik samorządowy

 

33 879 27 45

 

2

 

Edyta Lempart

 

Z-ca przewodniczącego

 

 

3

 

Agnieszka Curzydło

 

Członek

 

 

4

 

Anna Kowalczyk

 

Członek

 

5

 

Katarzyna Krężołek

 

Członek

 

6

 

Justyna Młynek

 

Członek

 

7

 

Anna Śliz

 

Członek

 

8

 

Magdalena Szlag

 

Członek

 

 

 


 

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170