Herb_TOP_copy

Bok_Strona_New_copy_copy_copy

FLIS M     Plakat III Woj Konkurs Recytatorski M

XVIII Sesja VI kadencji Rady Gminy Brzeźnica

DSC01226_Sesja_Wiad

Wykonanie budżetu Gminy Brzeźnica za pierwsze półrocze bieżącego roku było głównym tematem XVIII Sesji VI kadencji Rady Gminy, która odbyła się w dniu 26 września w Klubie „Andulka” w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

 

 

Więcej…

 

Ważny komunikat dla przedsiębiorców

Baner_CEIDG

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY !!!

Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) - prowadzonej przez Ministra Gospodarki są BEZPŁATNE.

 

Więcej…

 

Kwoty kryteriów dochodowych i wysokość świadczeń rodzinnych

articles

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów  z dnia 10 sierpnia 2012 r. w sprawie wysokości dochodu rodziny albo dochodu osoby uczącej się stanowiących podstawę do ubiegania się o zasiłek rodzinny oraz wysokości świadczeń rodzinnych (Dz. U. poz. 959), od 1 listopada 2012 r. podwyższone zostaną kwoty kryteriów dochodowych uprawniających do świadczeń rodzinnych oraz wysokość zasiłku rodzinnego.

 

Więcej…

 

Wnioski w sprawie zasiłku rodzinnego i funduszu alimentacyjnego

articles

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzeźnicy informuje o terminach przyjmowania wniosków w sprawie zasiłku rodzinnego i funduszu alimentacyjnego:

 

Więcej…

 

XVII Sesja VI Kadencji Rady Gminy Brzeźnica

DSC00542

W dniu 27 czerwca 2012 roku w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy odbyła się XVII sesja VI kadencji Rady Gminy Brzeźnica.

Głównym tematem Sesji było wręczenie listów gratulacyjnych stypendystom stypendium motywacyjnego Wójta Gminy Brzeźnicy za wzorowe wyniki w nauce w roku szkolnym 2011/2012

 

 

Więcej…

 

XIV Sesja VI Kadencji Rady Gminy Brzeźnica

IMG_5374wiad

XIV Sesja VI kadencji Rady Gminy Brzeźnica odbyła się 28 lutego 2012 roku.

Po przyjęciu protokołu z poprzedniej sesji radni i sołtysi zgłaszali interpelacje i zapytania do wójta, który zapoznał radę z działalnością międzysesyjną, w szczególności omawiając wykonanie następujących inwestycji:

 

 

Więcej…

 

Zobaczmy kadry filmowe z gminy Brzeźnica

Otwarcie_sali_SP_Paszkwka_794w

Polecamy zobaczyć film o naszej gminie jaki został wyemitowany w grudniu 2011 r. w TVP Kraków. Link do filmu jest dla Państwa widoczny z prawej strony pod niebieskim logo Edukacyjna Gmina Małopolski.  Koszt nakręcenia filmu jest formą nagrody jaką gmina otrzymała uzyskując w 2011 r. zaszczytne miano Edukacyjnej Gminy Małopolski.

 

 

Więcej…

 

X bal karnawałowy

DSC_0081m

Już po raz dziesiąty młodzież niepełnosprawna z terenu gminy Brzeźnica, należąca do wspólnoty „Kruszynki”, miała okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu. Jednak w tym roku było ono zupełnie inne od poprzednich.

 

 

Więcej…

 

Informacja dotycząca nowego systemu gospodarowania odpadami

1

W dniu 1 stycznia 2012 r. weszła w życie ustawa z dnia 1 lipca 2011 r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw. Ustawa nakłada na gminę obowiązek stopniowego wprowadzania nowego systemu gospodarki odpadami polegającego na przejęciu przez gminę odpowiedzialności za odpady i ustaleniu opłat od mieszkańców za odbiór i zagospodarowanie odpadów.

Więcej…

 

XIII Sesja VI Kadencji Rady Gminy Brzeźnica

IMG_5331w

XIII Sesja VI Kadencji Rady Gminy Brzeźnica odbyła się 30 stycznia 2012 roku.

Po otwarciu Sesji, Radni zdecydowali o wycofaniu z porządku obrad pkt 7.e  dotyczącego zamiaru likwidacji punktu filialnego w Wyźrale przy Szkole Podstawowej w Tłuczani, wchodzącej w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tłuczani , gdyż temat ten będzie jeszcze analizowany  na kolejnych posiedzeniach komisji Rady Gminy .
Więcej…

 

Świadczenie całodobowej usługi zapewniającej opiekę bezdomnym zwierzętom z terenu Gminy Brzeźnica

articles

Wójt Gminy Brzeźnica, przyjmuje oferty cenowe na: Świadczenie całodobowej usługi zapewniającej opiekę bezdomnym zwierzętom z terenu Gminy Brzeźnica
Załączony formularz nr 2 do ogłoszenia należy wypełnić i złożyć osobiście w kopercie z dopiskiem „ świadczenie usługi - bezdomne zwierzęta" na Dzienniku podawczym, parter Urzędu Gminy Brzeźnica lub przesłać na adres Urzędu Gminy Brzeźnica, faksem (033) 879 20 92, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 08.02.2012 r

Więcej…

 

XII Sesja VI Kadencji Rady Gminy Brzeźnica

na_gorc_copy_copy_copy_copy

XII Sesja VI Kadencji Rady Gminy, która odbyła się 29 grudnia 2011 roku w Brzeźnicy miała szczególny charakter. Głównym tematem tej Sesji było uchwalenie budżetu gminy Brzeźnica na 2012 rok. Radni jednogłośnie poparli projekt przedstawiony przez wójta gminy Bogusława Antosa.

 

 

 

Więcej…

 

Wspólne posiedzenie komisji

IMG_4541wiad

W dniu 14 listopada 2011 roku w Urzędzie Gminy w Brzeźnicy odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Planowania, Budżetu, Kultury, Oświaty, Sportu,  Bezpieczeństwa Publicznego oraz Komisji Rewizyjnej.

 

 

 

 

Więcej…

 

Zakaz spalania śmieci

28_komin.big Przypominamy wszystkim mieszkańcom gminy Brzeźnica, że obowiązuje zakaz spalania odpadów w piecach domowych i na terenie posesji.

 

 

 

 

 

Więcej…

 

I ty możesz zostać ratownikiem

IMG_2780 W dniu 13 kwietnia 2010 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Brzeźnicy miały miejsce eliminacje etapu międzyszkolnego Turnieju Pierwszej Pomocy Przedmedycznej pt.: „I ty możesz zostać ratownikiem”. W tych eliminacjach brały udział reprezentacje uczniów gimnazjów z gmin: Brzeźnica, Mucharz, Tomice i Wadowice. Naszą gminę reprezentowała ekipa „młodych ratowników” z Gimnazjum w Brzeźnicy i Gimnazjum w Łączanach.

Więcej…

 

Strona 25 z 25

750x200 piece

gra2_-_pit

Pomocnik Klienta

kacik przedsiebiorcy

EKO

Przewodnik Przedsiębiorców
Korzystających ze Środowiska 

 << pobierz >>

logo Zdrowa Gmina m

Współpraca polsko - słowacka

Zielona Gmina Brzeźnica

WFOSWK_2012_01

Kompleks Sportowy - SP. Paszkówka

program_regionalny_kolor

Mapa „Gmina Brzeźnica”

MAPA 2017

Turystyka w Gminie Brzeźnica

Gmina Brzeźnica -- warto poznać i zamieszkać

Cinema 2

logo

Aktywny Wypoczynek

MKK 2015

PUKS Paszkówka copy

Licznik Odwiedzin

Wczoraj631
Wszystkie1115308

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 280 gości 

Rozkłady Jazdy

BUS

1 procent B1 podglad mm

Mkk procent

Dzienniki i Rejestry

dziennik ustaw 23

monitorpolski23

akty prawne 1234

PRAWO M

Gminny Program Rewitalizacji

GPR 3

System Informacji Przestrzennej

Ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości

OSN

Plan gospodarki niskoemisyjnej

PGNE

CZ P

Inwestycje w Gminie Brzeźnica

IWGB copy

500 2016 2

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

MPZP

Uchwała Nr XXVI 220 2009 - zobacz


Płać podatek tam gdzie mieszkasz

Bez_nazwy-1_copy

Nasze osiągnięcia

banner-zl

Baner_09_2012_copy

malownicza1

Zebraliśmy dla Państwa archiwalne numery gazety „Taka Malownicza Gmina”. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Przejdź do archiwum

 

SZL_MAL_170